Najnovšie recenzie zo sekcie Mixážne pulty

Behringer XENYX QX1202 USB

Behringer XENYX QX1202 USB

Pridané: 21. januára 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

Super kvalita za super cenu

Behringer XENYX Q802 USB

Behringer XENYX Q802 USB

Pridané: 9. januára 2013

(naposledy upravené 9. januára 2013)

• Všetký vstupy majú korekcie
  • Možnosť priameho pripojenia k PC
  • Prehľadné usporiadanie ovládacích prvkov
  • Kompresory dynamiky na mic.vstupoch

- Malý skladný mix s veľmi dobrým a pohodlným ovládaním, vhodný pre rôzne využitie.

Numark M101 USB

Numark M101 USB

Pridané: 7. januára 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• je maly kompatný a lahký a učinny
  • nezistil som

Je jednoduchý male rozmery a da sa pripojiť aj cez USB port a ktomu sa da ziskať až 3 vstupy s 2. Produkt sa použiva velmy dobre je lahko ovladatelný.

Behringer X32

Behringer X32

Pridané: 6. decembra 2012

• ten pult hraje, ne jako jeho předchůdce
  • velmi dobré intuitivní ovládání
  • technologicky velmi vyspělý
  • digitální párák
  • super cena
  • Zatím není aplikace pro tablet android

Není co víc dodat, pult si rychle najde svoje místo v klubech, kapelách i instalacích. Behringer se rozhodně nemá za co stydět, a pokud bude každý další novinka takto povedená, jeho "nálepka" se změní.

Yamaha MGP12X

Yamaha MGP12X

Pridané: 22. novembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

• výborný zvuk , nízky šum
  • dobrá úroveň prevedenia, kvalitný materiál
  • kvalitné čisté zvuky a efekty, typické pre Yamahu
  • neprišiel som načo sú džekové vstupy 1,2,3,4, nad mikrofónmi

Veľmi dobrá kvalita za slušnú cenu

Numark iM9

Numark iM9

Pridané: 12. novembra 2012

• Pomer cena - výkon veľmi dobrý. Služné elekty....výborný zvuk
  • Trocha mi vadí dok na iPod..... kedže som chcel pôvodne iM8 ale tú už nevyrábajú.....

S týmto mixom som spokojný....

Soundcraft FX16ii

Soundcraft FX16ii

Pridané: 13. júla 2012

uz sa nepredava? vam asi jebe...

Peavey PV 6

Peavey PV 6

Pridané: 25. januára 2012

• veľmi solidne parametre voči cene
  • dizajn
  • kovová konštrukcia

Velmi slušný odstup signálu od šumu, prehľadné ovládanie...

ZOOM R16

ZOOM R16

Pridané: 25. januára 2012

• Veľmi šikovné a ľahko ovládateľné na prácu v domácom štúdiu, podporuje DAW SW.

Zoom MRS-8SD

Zoom MRS-8SD

• znacka
  • kvalita
  • dizajn

Zoom MRS-8SD MultiTrak Recording Studio

Kompaktné digitálne nahrávacie zariadenie s SD kartou.

•Data Card (*): SD memory karta (od 16MB do 1GB)
•Projektov: Maximum 1000
•A/D konverzia: 24-bit, 64-times oversampling
•D/A konverzia: 24-bit, 128-times oversampling
•Samplovacia frekvencia: 44.1 kHz
•Signálový processing: 24 bit
•Display: 55 x 35 mm custom LCD s bakelitovým Lo-Z/Hi-Z prepínaním
•Vstup: 1/4" phone jack (Lo-Z: Input impedance 10kΩ / Hi-Z: Input impedance 470kΩ) Balanced/Unbalanced Input: XLR / 1/4" phone combo jack (Balanced: Input impedance 1kΩ, 2nd hot / Unbalanced: input impedance 10kΩ) Input Level: -50dBm < variable < +4dBm
•Hlavný výstup: RCA pin jack (L/R), Output load impedance 10kΩ or more, Rated output level -10dBm - slúchadlový výstup: 1/4" stereo phone jack, 50mW into 32Ω load MIDI: Out
•Rozmery: 300(W) x 165(D) x 60(H) mm
•Váha: 1.1kg bez batérií
•Napájanie: AA veľkosť (LR6) batérie x 4 (doporučené), alebo AC adaptor DC9V/300mA / Center minus type Battery
•Prevádzka na batérie: 4 hodiny (s alkallickými batériami)
•Doporučené príslušenstvo: AD-0006 (AC adaptor), prípadne AA veľkosť alkalické batérie

Yamaha MG206C

Yamaha MG206C

• Vela mikrofonovych vstupov
  • Fantom
  • Hmotnost

Mixážní pult s USB rozhraním, MG série, 12x mikrofonní vstup, 4x stereo linkový vstup, 3 pásmový EQ, 4x AuxSends, low cut filtr 18dB, 8x kompresor na mikrofonních vstupech, mikrofonní předzesilovače, Phantomové napájení 48V, 60 mm fadery, možnost montáže do racku, Cubase AI4, hmotnost 6kg

O značke: Yamaha Corporation je jeden z gigantov v hudobnom priemysle. Tento nadnárodný konglomerát so sídlom v Japonsku sa v súčasnosti zaoberá produkciou naozaj širokého spektra produktov, ktoré začínajú u hudobných nástrojov na čele s klávesovými nástrojmi, pokračujú cez zvukovú techniku, elektroniku a končia až u motocyklov a motorov.
Pôvodný názov spoločnosti bol Nippon Gakki Company a prvé hudobné nástroje ktoré vyrábala boli varhany a piána. Počas druhej polovice 20. storočia sa Yamaha stala nejväčšou svetovou korporáciou vyrábajúcou hudobné nástroje. Okrem toho je i jednou z firiem na čele vývoja domácej elektroniky, športovej výbavy, počítačov a priemyselných robotov. Spoločnosť tiež zväčšovala svoje podiely v iných podobne zameraných firmách ako napríklad Korg, Steinberg či Bösendorfer. Jej produkty sa staly celosvetovo obľúbenými a uznávanými ako odbornou verejnosťou, tak profesionálmi, čo potvrdzujú aj mnohé označenia či ocenenia, ktoré boli tejto značke udelené. V roku 1987, ku svojmu stému výročiu, bola spoločnosť premenovaná z Nippon Gakki Company na The Yamaha Corporation.

Yamaha MG 166 C USB

Pridané: 30. októbra 2011

• Velkosť
  • Váha
  • Nic :)

Vybral som si VMX100USB preto lebo bol najlacnejší najšikovnejší a najmenší ma 2 kanáli + USB takže 3 :) .
Použivam ho keď nahrávam Let's play na Minecraft ma výbornu kvalitu zvuku . Keď mi došiel tak som hneď vedel čo načo slúži lebo všetko je tam popísane . Výborne ovladanie hlasitosti ... .
Odporučal bi som to všetkým čo bi ho používali na doma . Pre DJ odporučam VMX1000USB ma ho môj kamoš ....

Soundcraft Notepad 124FX

Soundcraft Notepad 124FX

Pridané: 15. júna 2011

• nizky sum, efektovy procesor
  • brum 50Hz v sluchatkovom a FX Send vystupe

Kupil som si pred troma tyzdnami Notepad 124FX a bohuzial hned v den predaja (pretoze bol jediny kus) som ho poslal do opravy. Teraz je uz v tretom servise koli hlasitemu brumu vo vystupoch PHONE a FX-SEND a nevedia si s tym poradit.
Mal som uz viacero mixpultov, aj nizsie triedy ako napr. Behringer ale takyto problem som nemal nikde co ma velmi sklamalo.
Rad by som vedel ci som natrafil na nepodarok alebo ci ma viacero ludi skusenost s tymto problemom u tohto mixpiltu.

Pridané: 6. mája 2011

• je pekny
  • je lachký
  • je malí
  • je 2-kanalovy
  • ma miikrofon a sluchatka
  • nema USB

Profesionální 2-kanálový VCA DJ mixážní pult s měřičem tempa, 2-pásmový kill ekvalizer, nastavitelný průběh crossfaderu, vestavěný USB port, přibalený software: energy XT2.5 Behringer edition, Audacity vinyl restoration and recording, Podifier, Golden Ear

Ja ho používam n doma a je výborny mam ich rovno 25 a do kazdej iby to mam prepojene da sa ta tomto všetko a jednoducho to je ja nič lebpšie neni ina VMX1000USb to je lepšie aj to mam a je vynikajúúúúúúúúúúúúúúúci kupte si to lebo som s tim spokonjníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :P:P:P:P:P:D:D:D:D:

BEHRINGER VMX 1000

BEHRINGER VMX 1000

Pridané: 19. februára 2011

• zdá sa mi že je to celkom ok mixík kvalita a cena
  • 00000

o.k.